Monika Bierońska

Lekarz stomatolog

Monika Bierońska jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem oraz nieustannie pogłębianą wiedzą, o czym świadczą między innymi zamieszczone poniżej certykfikaty, dyplomy i zaświadczenia.

Jest absolwentką Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Studia w zakresie stomatologii odbywała w latach 1989-93 i zakończyła je uzyskaniem dyplomu lekarza stomatologa. Staż podyplomowy oraz specjalizacyjny odbywała w Zespole Opieki Zdrowitnej w Bielsku-Białej. Uzyskała specjalizację I-go stopnia ze stomatologii ogólnej.

Doświadczenie zawodowe to praca w placówkach państwowych ZOZ-u w B-B (w latach 1993-98), w prywatnej praktyce od 1999 roku oraz staże w prestiżowej Klinice Ortodontycznej w Ołomuńcu (Czechy) kierowanej przez profesora dr. Milana Kaminka.

Stale pogłębia swą wiedzę przez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zawodowych , jak również współpracując bezpośrednio we własnej praktyce z kadrą naukową Kliniki Ortodontycznej w Ołomuńcu.

Edukacja: Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie

Dalsze kształcenie:

- Szkolenia podyplomowe (staże ortodontyczne) w Klinice w Ołomuńcu (Czechy) pod opieką profesora Milana Kaminka. Łącznie ponad 140 godzin w latach 2008 – 2010
- Regularne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Beskidzką Izbę Lekarską
- Liczne kursy potwierdzone certyfikatami i dyplomami

Niektóre z opinii pacjentów:

Polecam, Pani Monika jest według mnie najlepszą stomatolog/iem z jaką miałem do czynienia, potwierdzają to również liczni znajomi [...]

 

Polecam wszystkim dr Monikę Bierońską. Delikatna, miła i przede wszystkim to profesjonalistka. Nowy gabinet jest przepiękny, a wizyta u dentysty już nie jest przykrą koniecznością.

 

Najlepsza lekarz stomatolog. Wyleczyła mi zęby bez żadnych trudności i bez boleśnie. Pełny profesjonalizm w swoim zawodzie, rzetelność i uczciwość [...]

Bardzo dobry stomatolog. Miła atmosfera. Pełen profesjonalizm w leczeniu [...]

 

Leczyłem swoje ząbki u pani Moniki przez około pół roku. Z każdej z kilkunastu wizyt jestem bardzo zadowolony. Efekt rewelacyjny. Zwłaszcza ząbki z przodu. Pomimo dużych ubytków nie było żadnych problemów, żadnego bólu [...]

 

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani Bierońskiej.Przeszłam już etap tzw “klinik”(duże rachunki,efekty mierne).Znajome poleciły mi pania Bierońską jako renomowaną dentystkę.I rzeczywiście leczę się u niej od grudnia i te fuszerki,które najbardziej mnie drażniły,zostały pięknie zreperowane.Jestem bardzo zadowolona i polecam panią Bieronskią wszystkim którzy chca mieć ładne zęby.